Muur weghalen in Amsterdam Zuid: ornamentenplafond in oude glorie herstellen

Terug naar overzicht

Muur weghalen in Amsterdam Zuid: ornamentenplafond in oude glorie herstellen

In Amsterdam zijn nog genoeg schitterende grote ornamentenplafonds te vinden.

Toch past dit niet altijd bij de woonwensen van de bewoners. Soms wordt er gekozen voor een andere indeling. In een huis in Amsterdam-Zuid was een praktische keuze voor een extra kamer gemaakt. Een groot plafond was hierdoor in tweeën gedeeld.

Toen er een grote verbouwing voor de deur stond, besloot men deze beslissing terug te draaien. Dat betekende dat de tussenmuur werd weggehaald en de twee halve plafonds samengevoegd werden tot een geheel. Door de restauratie kwam het grote oude ornamentenplafond weer te voorschijn

Het rozet had ook te leiden gehad van de tussenmuur. De muur ging namelijk precies door het rozet heen.

Belangrijke aandachtspunten voor herstel van het ornamentenplafond waren: Muur voorzichtig wegslopen om geen extra schade te maken. Plafond ondersteunen, extra zekeren om schade door de verbouwing te voorkomen. Rozet handmatig modelleren en herstellen. En de overige restauratie werkzaamheden: plafond vastzetten en details nalopen. Hieronder is een gedeelte van het proces in beeld gebracht en natuurlijk ook het eindresultaat: Een prachtige kamer met een fraai ornamentenplafond, met nog een hele lange toekomst voor zich.

De voordelen van Ornamenten Restauratie Amsterdam

Ornamenten plafond restauratie is ons dagelijks werk. Dat brengt veel ervaring en routine met zich mee. En dat ziet u ook terug in de prijs. U kunt bij ons genieten van de volgende voordelen:

  • Kennis, vakmanschap en artistieke kwaliteiten
  • 20 jaar ervaring
  • Lid van Art Restorers Association
  • Veel plafonds hersteld
  • Vrijblijvend advies
  • Familiebedrijf

Neem contact met ons op

Heeft u ornamenten in uw plafond die restauratie nodig hebben? Onze deskundigen helpen u graag. Stuur foto’s van de beschadigingen in uw ornamenten of bel ons op: 020-664 6046. Vervolgens kan er een bezoek op locatie ingepland worden waarin wij beoordelen wat er gedaan moet worden. Wij zorgen ervoor dat uw ornamenten in het plafond behouden blijven!

Ornamenten Restauratie Amsterdam plaats foto
4.4
Gebaseerd op 7 beoordelingen
powered by Google
Ira Fransman profielfotoIra Fransman
21:11 09 Dec 24
Vriendelijke mensen en goed vakmanschap!
Marnix van de Weijer profielfotoMarnix van de Weijer
12:42 19 Aug 21
Door Christian onze sierplafonds laten restaureren. Week per plafond bezig geweest en zeer grondig aangepakt. Wil zorgt voor goede communicatie en verwachting vooraf. Het werk van Christian is vervolgens zeer secuur en kundig. Bij herstel plafond moet je wel even sterke maag hebben als de constructie bloot wordt gelegd, maar heb vertrouwen want het resultaat is super. Dank Wil en team!
Lita Lie profielfotoLita Lie
10:52 13 Nov 20
Balkon consoles naar volle tevredenheid gemaakt. Wil en medewerkers hebben prima werk geleverd. Dit bedrijf zeer aan te bevelen
Martin en Jan profielfotoMartin en Jan
10:54 24 Jun 20
Elspeth profielfotoElspeth
14:24 12 Jan 19
Wil en haar team waren gedurende het hele proces zeer responsief en geruststellend. Ik heb een originele Silberling-plafondlijst en deze is ruim vijf jaar geleden licht beschadigd door binnendringend water. Na het droge weer in de zomer van 2018 begon de schade steeds erger te worden en ik was bang dat het hele plafond naar beneden zou komen.

Ik heb verschillende plafondreparateurs gebeld en Wil nam echt de tijd om mij gerust te stellen en het proces uit te leggen.

Het team was zeer efficiënt en zo schoon en netjes als je maar kunt zijn voor zo'n stoffige klus. Ik maakte me er geen zorgen over om ze alleen in huis achter te laten om te werken en hoewel het na hun vertrek erg stoffig was, was dit alleen in de kamer waar ze werkten en was het gewoon een kwestie van dweilen en schoonmaken om op te ruimen.

Onderstaande foto's tonen voor, tijdens en direct erna. Nu nog even schilderen en dan is het weer perfect!
Dirk Vermeij profielfotoDirk Vermeij
17:18 26 Sep 18
Mooi handwerk.
Rob Gooijer profielfotoRob Gooijer
14:16 28 Jul 18
Terug naar overzicht